Oferta Skup Aut

Nasz Skup Aut Opole działa prosto, ale za to skutecznie i bardzo szybko. Ciężko pracowaliśmy nad tym, aby zbudować renomę i pozycję naszej firmy na rynku motoryzacyjnej.
Dzisiaj, dzięki niej, możemy z łatwością sprzedawać samochody. Nasi technicy doprowadzają auto do możliwie najlepszego stanu, a następnie sprzedajemy go z minimalną prowizją Klientowi finalnemu.  Nasz skup samochodów posiada liczne gwarancje bankowe, które pozwalają nam na swobodne inwestowanie, bez konieczności „zaciskania pasa” i oszczędzaniu na Klientach.

Sprzedając samochodów, np. u konkurencyjnego dealera, dostaniecie Państwo dużo niższą propozycje odkupu auta. Jedynie u nas mogą Państwo dostać najwyższą możliwą kwotę. Posiadamy własną siedzibę w dużym mieście oraz mobilnych agentów na terenie całego kraju. Nie jesteśmy wystawnym salonem, za który trzeba płacić krocie pieniędzy, ani nie zatrudniamy dużej liczby pracowników, ponieważ Klientów pozyskujemy przez Internet. Dzięki temu – możemy zaoferować Państwu wyższe ceny niżeli konkurencja.

Dodatkowo, u nas istnieje możliwość ekspresowej sprzedaży auta. Wystarczy w naszym formularzu wyceny w polu „Dodatkowe informacje” zawrzeć adnotacje, że interesuje Państwa szybka sprzedaż. Nasz rzeczoznawca błyskawicznie skontaktuje się z nadawcą, a następnie pozostaje jedynie ustalić szczegóły transakcji.

Co więcej, sprzedaż auta może odbyć się w dowolnym miejscu wskazanym przez Państwa. Nasz mobilny agent może załatwić formalności na miejscu. Nasi Klienci co raz częściej decydują się na sprzedaż swojego auta, nie ruszając się przy tym nawet z domu. Dla nas to żaden problem. Oczywiście Skup Aut Opole zaprasza również do naszej siedziby, gdzie możemy na miejscu dograć wszystkie szczegóły transakcji.

Prosimy pamiętać, że wycena auta odbywa się jedynie za pomocą naszego formularza wyceny, znajdującego się pod tym adresem. Jedynie wypełniając ten formularz wycena trafi do naszego rzeczoznawcy, który będzie w stanie przygotować dla Państwa ofertę.

  • Sprzedaj auto
    Wypełnij formularz wyceny

    Chciałbyś sprzedać szybko swój samochód - na dodatek za dobre pieniądze i całkowicie bezproblemowo? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

    Wypełnij formularz wyceny

Opole Skup Aut

zdaniem Pana Adama – najlepsza firma na rynku!

Pracujemy dla Państwa referencji, pozytywny odzew od strony naszych Klientów jest dla nas największą motywacją do pracy. Poniżej prezentujemy referencje naszego Klienta.

„Z firmą Skup Aut Opole mam przyjemność współpracować już od 2004 roku. Jest to firma renomowana, która posiada siedzibę w Opolu, a na dodatek mobilnych agentów na terenie całego województwa. Przez przeszło ponad 10 lat sprzedałem poprzez Skup Aut Opole ponad kilkanaście samochodów. W tym połowę nie ruszając się z domu, kiedy nie chciało mi się jechać bezpośrednio do siedziby. Lubie zmieniać auta co jakiś czas i cenię swój czas, dlatego dla mnie najważniejsze jest to, że gotówkę mogę dostać jeszcze tego samego dnia od wypełnienia formularza wyceny. Nie tracę czasu na Allegro, wystawianie ogłoszeń, spotykania się z zainteresowanymi itd… Przez tyle czasu dorosłem do wystawienia opinii i wystawiam Państwu 5 z plusem!

Adam Żubrzyk

Nasz Klient
Image module
Image module

Minimum formalności

Wybierz bezpieczeństwo