Odkup Aut Opole

Skoro trafiłeś na naszą stronę, najprawdopodobniej planujesz sprzedać swoje auto. Nie ma co ukrywać, w dzisiejszych czasach sprzedaż samochodu nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Najczęściej ludzie próbują sprzedać swoje pojazdy przez serwisy motoryzacyjne (na których de facto muszą ponosić koszty), a później tracić czas na umawianie się z potencjalnymi klientami i odbieraniem telefonów.

U nas jest całkowicie inaczej. Nasza firma, czyli Odkup Aut Opole cały proces upraszcza do maksimum. Nie musisz już tracić czasu na spotkania, wypełnij formularz wyceny na naszej stronie, a dostarczymy gotówkę od ręki. Płacimy najwięcej spośród wszystkich dealerów samochodowych.

Kolejną naszą zaletą jest to, że sprzedasz swoje auto błyskawicznie,  jeżeli w formularzu wyceny wspomnisz, że zależy Ci na szybkiej transakcji – formalności możemy dopiąć jeszcze tego samego dnia, co oczywiście oznacza, że gotówkę również dostaniesz tego dnia od ręki.

Dodatkowo odkupimy każde auto – dzięki sporemu obrotowi i licznym gwarancjom bankowym nie musimy ograniczać się w inwestycjach. Na rynku motoryzacyjnym działamy już od ponad 20 lat, przez ten czas byliśmy laureatami wielu prestiżowych nagród, a nasza działalność koncentruje się głównie na Internecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom najwyższe ceny. Jesteśmy nowoczesnym skupem aut, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i oferuje najwyższy standard obsługi.

Nasz Odkup Aut Opole posiada mobilnych agentów na terenie całego województwa opolskiego.  Nasz Klient ma do wyboru dwie możliwości sprzedaży: możemy podpisać umowę w naszej siedzibie lub możemy dotrzeć do miejsca wskazanego przez klienta.
pracownik dojedzie na miejsce, w praktyce oznacza to, że możesz sprzedać swoje auto nie wychodząc z domu.

Przez wiele lat naszej działalności wyrobiliśmy sobie już renomę w branży motoryzacyjnej oraz odpowiednie kontakty. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom najwyższe ceny odkupu.

Od samego początku naszą działalność prowadzimy zgodnie z literą polskiego prawa. Naszym paliwem są nasi zadowoleni Klienci, dążymy do tego, aby każda osoba, która sprzeda nam auto była w pełni usatysfakcjonowana z transakcji i poleciła naszą firmę innym. Do każdego naszego Klienta podchodzimy z jednakowym i pełnym zaangażowaniem, odpowiadając na indywidualne potrzeby konsumenta.

Konkurencyjne firmy najchętniej odkupowałyby wyłącznie nowe auta w stanie idealnym, ale my zdajemy sobie sprawę, że auto używane musi mieć swoja historię. Dlatego też odkupujemy właściwie wszystkie pojazdy. Przekonaj się w praktyce jak funkcjonuje nasz Odkup Aut Opole i wypełnij nasz formularz wyceny.

  • Sprzedaj auto
    Wypełnij formularz wyceny

    Chciałbyś sprzedać szybko swój samochód - na dodatek za dobre pieniądze i całkowicie bezproblemowo? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

    Wypełnij formularz wyceny

Opole Skup Aut

zdaniem Pana Adama – najlepsza firma na rynku!

Pracujemy dla Państwa referencji, pozytywny odzew od strony naszych Klientów jest dla nas największą motywacją do pracy. Poniżej prezentujemy referencje naszego Klienta.

„Z firmą Skup Aut Opole mam przyjemność współpracować już od 2004 roku. Jest to firma renomowana, która posiada siedzibę w Opolu, a na dodatek mobilnych agentów na terenie całego województwa. Przez przeszło ponad 10 lat sprzedałem poprzez Skup Aut Opole ponad kilkanaście samochodów. W tym połowę nie ruszając się z domu, kiedy nie chciało mi się jechać bezpośrednio do siedziby. Lubie zmieniać auta co jakiś czas i cenię swój czas, dlatego dla mnie najważniejsze jest to, że gotówkę mogę dostać jeszcze tego samego dnia od wypełnienia formularza wyceny. Nie tracę czasu na Allegro, wystawianie ogłoszeń, spotykania się z zainteresowanymi itd… Przez tyle czasu dorosłem do wystawienia opinii i wystawiam Państwu 5 z plusem!

Adam Żubrzyk

Nasz Klient
Image module
Image module

Minimum formalności

Wybierz bezpieczeństwo