Opole skup autNasz Opole Skup Aut płaci gotówką od ręki za każde odkupione auto na terenie Opola. Od dzisiaj nie muszą Państwo tracić swojego czasu na jeżdżenie na giełdy, czy też na wystawianie auta w serwisach motoryzacyjnych. Dzięki Opole Skup Aut sprzedaż samochodu stanie się przyjemnością, a nie problemem.

Zastanawiają się Państwo jak to działa? To bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz wyceny na naszej stronie, następnie trafi on do naszego wykwalifikowanego rzeczoznawcy, który dokona wyceny do godziny czasu. Często również wyceniamy auta nawet do 15 minut! Nie wierzysz? Sprawdź nas.

Opole skup aut – jakie auta skupujemy

Nasi Klienci często do nas dzwonią z pytaniem „Jakie auta odkupujemy?”
Otóż odkupimy każde zadbane auto, które jest zarejestrowane w Polsce. Nie ukrywamy, że najbardziej interesują nas samochody w stanie idealnym, ale też zdajemy sobie z tego świadomość, że nie każde auto idealnym jest.

Jedynym wymaganym warunkiem zakupu auta przez naszą firmę jest ważny przegląd techniczny. Jeżeli chcą Państwo szybko sprzedać swoje auto, a w dodatku otrzymać za nie przyzwoite pieniądze – zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny na naszej stronie.

Prosta sprzedaż w Opole Skup Aut

Formularz wyceny na naszej stronie to jedyny sposób na otrzymanie oferty zakupu auta od nas – nie wyceniamy telefonicznie samochodów, dlatego prosimy o nietelefonowanie do nas z taką prośbą.  Wyceny dokonuje nasz wykwalifikowany rzeczoznawca na podstawie danych zawartych w formularzu. Oczywiście, jeżeli mają Państwo pytania co do Opole Skup Aut to zapraszamy do kontaktu, telefon odbierze nasz konsultant, który postara się odpowiedzieć na każde pytanie, niemniej jednak nie podejmie się on wyceny samochodu. W naszej firmie auta wyceniają jedynie zawodowi rzeczoznawcy.

W trakcie wypełniania formularza prosimy o zawarcie wszystkich istotnych szczegółów, auto oczywiście jest sprawdzane w momencie odkupu przez naszego technika. Prosimy również w miarę możliwości o załączeniu kilku zdjęć, z pewnością to ułatwi wycenę naszemu pracownikowi, a co więcej – przyśpieszy cały jego proces.

Nasi Klienci często nas pytają też o to, czy skupujemy angliki i tzw. „składaki” – niestety Opole Skup Aut nie skupuje takich samochodów.

Opole Skup Aut

zdaniem Pana Adama – najlepsza firma na rynku!

Pracujemy dla Państwa referencji, pozytywny odzew od strony naszych Klientów jest dla nas największą motywacją do pracy. Poniżej prezentujemy referencje naszego Klienta.

„Z firmą Skup Aut Opole mam przyjemność współpracować już od 2004 roku. Jest to firma renomowana, która posiada siedzibę w Opolu, a na dodatek mobilnych agentów na terenie całego województwa. Przez przeszło ponad 10 lat sprzedałem poprzez Skup Aut Opole ponad kilkanaście samochodów. W tym połowę nie ruszając się z domu, kiedy nie chciało mi się jechać bezpośrednio do siedziby. Lubie zmieniać auta co jakiś czas i cenię swój czas, dlatego dla mnie najważniejsze jest to, że gotówkę mogę dostać jeszcze tego samego dnia od wypełnienia formularza wyceny. Nie tracę czasu na Allegro, wystawianie ogłoszeń, spotykania się z zainteresowanymi itd… Przez tyle czasu dorosłem do wystawienia opinii i wystawiam Państwu 5 z plusem!

Adam Żubrzyk

Nasz Klient
Image module
Image module

Minimum formalności

Wybierz bezpieczeństwo