Kontakt

Jeżeli masz do nas pytanie, możesz do nas zadzwonić pod nr. tel.  601 620 621 lub napisać za pomocą formularza poniżej. Pamiętaj, że wyceniamy auta jedynie za pośrednictwem naszego specjalnego formularza wyceny, znajdujące się pod tym linkiem.

  • Sprzedaj auto
    Wypełnij formularz wyceny

    Chciałbyś sprzedać szybko swój samochód - na dodatek za dobre pieniądze i całkowicie bezproblemowo? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

    Wypełnij formularz wyceny

Opole Skup Aut

zdaniem Pana Adama – najlepsza firma na rynku!

Pracujemy dla Państwa referencji, pozytywny odzew od strony naszych Klientów jest dla nas największą motywacją do pracy. Poniżej prezentujemy referencje naszego Klienta.

„Z firmą Skup Aut Opole mam przyjemność współpracować już od 2004 roku. Jest to firma renomowana, która posiada siedzibę w Opolu, a na dodatek mobilnych agentów na terenie całego województwa. Przez przeszło ponad 10 lat sprzedałem poprzez Skup Aut Opole ponad kilkanaście samochodów. W tym połowę nie ruszając się z domu, kiedy nie chciało mi się jechać bezpośrednio do siedziby. Lubie zmieniać auta co jakiś czas i cenię swój czas, dlatego dla mnie najważniejsze jest to, że gotówkę mogę dostać jeszcze tego samego dnia od wypełnienia formularza wyceny. Nie tracę czasu na Allegro, wystawianie ogłoszeń, spotykania się z zainteresowanymi itd… Przez tyle czasu dorosłem do wystawienia opinii i wystawiam Państwu 5 z plusem!

Adam Żubrzyk

Nasz Klient
Image module
Image module

Minimum formalności

Wybierz bezpieczeństwo