skupautopole.com.pl

Nasza firma zajmuje się skupem samochodów za gotówkę
Zakres naszych usług obejmuje całe województwo opolskie, a także województwa ościenne.
Skupujemy auta dosłownie wszystkich marek. Najbardziej nas interesują samochody w dobrym stanie, z stosunkowo małym przebiegiem.
  1. Skup aut naszej firmy skupuje auta od osób prywatnych, a także od firm i instytucji.

  2. Oczywiście płacimy gotówką, przelewem lub w okienku bankowym.

  3. Zapewniamy duże bezpieczeństwo i gwarancja udanej transakcji.

Nasz komis zaprasza 7 dni w tygodniu. Przekonaj się jak działa skup aut Opole.


Odkup aut

Jeżeli znalazłeś się na naszej stronie, to znaczy, że zdecydowałeś się sprzedać swoje auto. Jak wiemy, teraz w dobie kryzysu, nie jest to proste. Komisy nie kupują samochodów za gotówkę, do każdej transakcji podchodzą z maksimum ostrożności, dosłownie obracają kilka razy, jedną wydaną złotówkę.

Chcesz szybko sprzedać swoje auto, bez wydania na promocje, w specjalistycznych portalach motoryzacyjnych, bez jeżdżenia i tym samym marnowania czasu na wszelkiego rodzaju giełdach? Dzięki naszej firmie jest to możliwe. My kupimy każdy samochód – wypłacając uzgodnioną kwotę na miejscu.

Dlaczego warto sprzedać właśnie naszej firmie? Ponieważ nie działamy w pojedynkę, jesteśmy grupą partnerów. Reprezentujemy, wszystkie najbardziej wartościowe komisy oraz skupy samochodów z terenu całego ktaju, dzięki czemu dostajesz najwyższe ceny oraz najwyższą jakość warunków, zgodność z polskim i unijnym prawem a także satysfakcję i terminowość.

Ponieważ działamy już od kilkunstu lat, w branży motoryzacyjnej wyrobiliśmy sobie odpowiednie kontakty oraz nabyliśmy doświadczenia. Dzięki tym właściwościom, swoim klientom prezentujemy najbardziej konkurencyjne warunki na rynku.

Co ważne, wszystko czynności są bezpieczne i legalne. Naszym celem jest, by praca z nami, była dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Na wzgląd, że jesteśmy pasjonatami motoryzacji, do każdej transakcji podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem, badając indywidualne potrzeby konsumenta.

Nie liczy się, w jakim stanie posiadasz samochód. Nowy, czy stary, zniszczony, czy w niemal idealnym stanie.

Skup aut Opole