skupautopole.com.pl

Nasza firma zajmuje się skupem samochodów za gotówkę
Kupujemy samochody z całego województwa opolskiego, a także z województw ościennych.
Kupujemy auta każdej marki. Najbardziej nas interesują samochody w dobrym stanie.
  1. Skup aut Opole skupuje auta od osób indywidualnych, a także od firm i instytucji.

  2. Skup aut Opole - płacimy gotówką, przelewem lub w okienku bankowym.

  3. Skup aut Opole to duże bezpieczeństwo i gwarancja udanej transakcji.

Nasz skup aut Opole zaprasza 7 dni w tygodniu. Przekonaj się jak działa skup aut Opole. Skup samochodów Opole to duże bezpieczeństwo i gwarancja udanej transakcji.


O firmie

Skup Aut Opole płaci gotówką od ręki za każde auto na terenie Opola.

Już nie musicie Państwo tracić swojego czasu aby jeździć na giełdy, nie musicie dawać ogłoszeń, dzięki czemu sprzedaż samochodu staje się przyjemnością.

Wystarczy tylko wypełnić formularz pozostawiając nam swoje dane, a nasz wykwalifikowany pracownik zajmie się resztą. Skup Samochodów Opole działa błyskawicznie.

Do godziny czasu od otrzymania informacji, nasz rzeczoznawca wycenia auto. Po otrzymaniu naszej wyceny, to Państwo podejmują decyzję kiedy dokonać transakcji.

Nasz pracownik przyjedzie z gotówką pod wskazany adres, bądź zaprosi Państwa do siedziby naszej firmy. Wszelkie formalności i opłaty pozostają po naszej stronie.

Pytanie które często się pojawia to: "Jakie auta odkupujemy?"
- Otóż nasz skup samochodów kupi każde auto, które jest zarejestrowane w Polsce. Najbardziej interesują nas samochody w stanie idealnym. Jak wiadomo, nie każde auto jest idealne - dlatego prowadzimy odkup aut w każdym stanie.

Jedynym warunkiem kupna auta przez naszą firmę jest ważny przegląd techniczny. Jeśli chcecie się pozbyć Państwo auta wystarczy wypełnić formularz i czekać na naszą wycenę.

Przez telefon nie dokonujemy wyceny, gdyż do tego potrzebujemy więcej danych. Wyceny dokonuje nasz rzeczoznawca na podstawie przesłanych danych. Telefon odbierze konsultant, który może Państwu udzielić jedynie informacji, ale nie wycenia samochodów.

Dobrze, jeśli jest możliwość dołączenia kilku zdjęć. To na pewno ułatwi wycenę. Jeśli nie macie Państwo zdjęć pod ręką to nic nie szkodzi, proszę wysłać bez zdjęć. skup samochodów podejmie się wyceny każdego pojazdu.

Uwaga! Skup aut Opole nie skupuje składaków oraz tzw. anglików.